Elveda Rumeli Dizisi | Gerçek Fan Sitesi | Makedonya 1896
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elveda Rumeli Dizisi | Gerçek Fan Sitesi | Makedonya 1896

Elveda Rumeli Dizisi | Gerçek Fan Sitesi Elveda rumeli haberleri, müzikleri, resimleri, videoları, fragmanları, özetleri ve herşeyi.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

haberler....:D

2 posters
YazarMesaj
>..[elifjik]..<
Bayan Mod.
Bayan Mod.
>..[elifjik]..<

İsim : eliff
Ruh Halim : haberler....:D Gozkir10
İfadeniz : haberler....:D Mir25
Uyarı Çubuğu :
haberler....:D Left_bar_bleue0 / 1000 / 100haberler....:D Right_bar_bleue

haberler....:D Empty
MesajKonu: haberler....:D   haberler....:D Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 4:28 pm

Öyle olsa manşet oluruz Türkiye'ye!

'Elveda Rumeli'nin oyuncusu Tolgahan Sayışman, setteki kadınların kendisi için birbirlerine girdikleri haberlerine bakın ne yanıt verdi?

atv'nin sevilen dizisi 'Elveda Rumeli'de 'Tıbbiyeli Namık' rolüyle ekranlara gelen Tolgahan Sayışman, HaberTurk'te Saba Tümer'e konuk oldu.

Magazin basınında, setteki kadınların kendisi için kavga ettikleriyle ilgili bir habere kahkahalarla gülen Tolgahan Sayışman, "Manşet oluruz canım Türkiye'ye. Yok canım! Bizim sette, grup olmuşlar, benim için birbirlerine giriyorlar! Hem de üçerli üçerli!" diyerek şaşkın bir şekilde Tümer'in haberle ilgili verdiği detayları dinledi.

Saba Tümer'in "Çok fazla sana ilgi varmış ve herkes birbirinin kuyusunu kazmaya çalışıyormuş" sözlerine de gülen Tolgahan Sayışman, "Ya olsa bile öyle bir şey, burada var der miyim? Zaten yok da!" yanıtını verdi.

O DÜNYANIN EN GÜZEL VARLIĞI

Bu arada, bir kız kardeşi olduğunu söyleyen Tolgahan Sayışman, üniversiteye hazırlanan kardeşi için "O benim için dünyanın en güzel varlığı. Çok çalışıyor, doktor olmak istiyor. Bu yıl sınava girecek. En büyük hayallerimden biri de onun sınavda başarılı olması" diye konuştu.
>..[elifjik]..<
Bayan Mod.
Bayan Mod.
>..[elifjik]..<

İsim : eliff
Ruh Halim : haberler....:D Gozkir10
İfadeniz : haberler....:D Mir25
Uyarı Çubuğu :

MesajKonu: Geri: haberler....:D   haberler....:D Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 3:40 pm

haberler....:D Adszpu1Sinemanın yolu bana Elveda Rumeli ile açıldı

'Elveda Rumeli'nin yakışıklı oyuncusu Tolgahan Sayışman, çok yakında 'Aşk Tutulması' filmiyle izleyici karşısına çıkacak. Sayışman, "Tanınmamda ve sinemaya geçmemdeki en büyük etken 'Elveda Rumeli' dizisi oldu" diyor..
haberler....:D Sp
atv'nin reyting rekorları kıran dizisi 'Elveda Rumeli'de canlandırdığı 'Tıbbiyeli Mustafa' karakteriyle herkesin sevgilisi olan Tolgahan Sayışman, dizinin kendisi için çok önemli bir yeri olduğunu söylüyor. Elveda Rumeli'yle şöhret basamaklarını kısa zamanda tırmanan yakışıklı oyuncu, "Televizyonda uzun süreli bir işte yer almanın verdiği görsellikle insanlar daha fazla tanıdılar ve daha fazla aşina oldular" diyor. Oyuncu önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan 'Aşk Tutulması' isimli romantik-komedi filminde Fahriye Evcen ile birlikte rol aldı.

İŞTAHLA OYNUYORUM
*
Dizinin çekimleri nasıl gidiyor?
Çok iyi gidiyor. Sezon yeni açıldı zaten. Tatilini yapan yaptı, çalışan çalıştı. Gelir gelmez büyük bir iştahla oynamaya başladım. Dizinin bu sezonki konuları da çok eğlenceli. Bu yenilikler oyuncuları da heyecanlandırdı. Set içinde de çok iyi bir arkadaşlık var. Hiç problem yaşamıyoruz.

*
Dizinin önümüzdeki bölümlerinde Tıbbiyeli Mustafa'yı neler bekliyor?
Mustafa yaklaşık 10 bölüm Pürsıçan'dan ve Sütçü Ramiz'in ailesinden uzaktaydı. Uzun süre aile ile birlikte sahne çekmemiştim. Yeniden aileye katılmak bana keyif verdi. Mustafa da Vahide'sine kavuştu. Ama şimdi onları çok daha zorlu bir sınav bekliyor.

*
'Elveda Rumeli' gibi bir dizide rol almak size neler kazandırdı?
'Elveda Rumeli'nin sadece bana değil bütün oyunculara kazandırdıklarını tartışamayız. Kendi adıma konuşursam çok faydası oldu. Televizyonda uzun süreli bir işte yer almanın verdiği görsellikle insanlar daha fazla tanıdılar ve daha fazla aşina oldular. Oynadığım karakterin verdiği elektriği sevdiler. Onu da bu sene beyazperdeye taşıdım. Sinemaya geçmemde 'Elveda Rumeli'nin çok fazla etkisi var. TÜRK İŞİ BİR KOMEDİ

*
Yaz tatilinde 'Aşk Tutulması'nda adlı bir sinema filminde rol aldınız. Bu filmi biraz anlatır mısınız?
Romantik-komedi tarzında bir film. Aslında çok sevdiğim de bir tür. Bizim sinemamızın romantik komedileri 70'li yıllarda kaldı. Onun tadını son dönemlerde yakalayamadık. Bizim filmin bunu biraz canlandıracağını düşünüyorum. Aslında bu tarz Amerikan sinemasında çok yaygın. Bizimki ise biraz Türk işi bir komedi. Seyirci izlediği zaman filmden çok mutlu ayrılacağını düşünüyorum.

*
Filmde nasıl bir karakteri canlandırıyorsunuz?
Filmdeki ismim Uğur. Tipik bir mahalle delikanlısı... Tıbbıyeli Mustafa ile Uğur arasında çok büyük bir fark var. Ben de özellikle o farkı yaratmak için elimden gelen çabayı verdim. İki karakteri bilen seyirci için de bunu konuşuyorum. O farkı göreceklerdir diye tahmin ediyorum. Ben de olmayan şeyleri karakterlere monte etmeye çalışıyorum.

SİNEMA DAHA FARKLI
*
Diziyle çok güzel tepkiler alıyorsunuz... Peki izleyici sizi bu projede nasıl bulacak?
Sinema seyircisi ile
televizyon seyircisi birbirinden farklı... Fahriye, 'Yaprak Dökümü'yle çok büyük bir çıkış yakaladı. Ben de 'Elveda Rumeli'yle çıkış yakaladım. Oradaki iki karakterin biraraya gelmesi izleyici açısından güzel bir resim olabilir. Dediğim gibi bu, televizyon izleyicisi açısından geçerli bir şey. Sinema izleyicisi ise bambaşka iki yeni karakter görecek. Özellikle 'Elveda Rumeli'yi ve 'Yaprak Dökümü'nü izlememişse bambaşka bir yorumda bulunabilirler. Onun getirisi de, ümit ediyorum ki çok güzel olur.

Sevdiğimi sahiplenirim

05.10.2008

* Tıbbiyeli Mustafa ile filmdeki Uğur karakterini karşılaştırır mısınız?
Mustafa çok zeki, çok dürüst. Nasıl diyeyim bir kahraman profili içerisinde. Kahramanın yanı sıra çok duygusal ve romantik bir karakter. Hekim olmanın verdiği bir insani yanı var. Uğur ise mahalle delikanlısı. İkisi de dürüst ama Mustafa daha zeki bir karakter. Uğur daha saf aşık, Mustafa ise çok daha sahiplenici.

* Peki siz hangisine daha çok benziyorsunuz?
İkisi ile de ortak yönlerimiz var. Ama Uğur'a daha çok benziyorum. Mustafa'ya benzemeyi isterdim ama olunmaz yani.

* Peki siz nasıl bir sevgilisiniz?
Bu özel oldu biraz... Biraz saf aşık yanım var ama sevdiğim insanı da sahiplenirim.

---

* Ufukta projeler var mı?
'Elveda Rumeli' devam ediyor. Birkaç tane daha senaryo gönderildi. Bu tarz teklifler beni mutlu ediyor. Vakit problemim olduğu için şimdilik 'Elveda Rumeli' haricinde proje yok.

* Yurtdışıyla ilgili planlarınız vardı...
Şimdilik gidemedim. Dizi bittikten sonra sinema filmine başladık. Beş hafta kadar film seti sürdü. Arada bir haftam vardı. Ondan sonra da Makedonya'ya geldik.

---

* 'Aşk Tutulması'na nasıl hazırlandınız?
Kolay oldu. Ben de futbol meraklısı bir insanım. Canlandırdığım Uğur karakteri ile o yönden benzeşiyorum. Onun gibi ben de Fener'liyim mesela...

* Fenerbahçeli bir taraftarı canlandırdınız. Ya farklı bir takımın taraftarı olsaydınız?
Üç aşağı beş yukarı koyu bir taraftarın tepkisi aynıdır. Mesela Beşiktaşlı olsaydım, Çarşı grubundan arkadaşlarım var. Onlardan yardım alırdım. Ama Fenerli olmak avantajdı.
şekerkıZz
Yeni Üye
Yeni Üye
şekerkıZz

İsim : ???
Eğitim : Ortaokul
Uyarı Çubuğu :

Takım : haberler....:D 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

MesajKonu: Geri: haberler....:D   haberler....:D Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 4:41 pm

çok teşekkürler Smile

haberler....:D
1 sayfadaki 1 sayfası